AUTOMATION 360

DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÇAĞINA GÜÇ KATIYORUZ

Automation 360, dünyanın en iyi kuruluşları tarafından kullanılan lider akıllı otomasyon platformudur. Dünyanın uçtan uca otomasyon sağlayan Cloud-Native, web tabanlı tek platformu olan Automation 360 ile üç kat hızlı ölçeklendirin, otomatikleşen süreçlerinizi iki katına çıkarın.

image

Keşfet

Discovery Bot ile en yüksek yatırım getirisi sağlayacak otomasyon fırsatlarını ortaya çıkarın ve belgeleyin. Özel Bot Mağazası ile en iyi bot fikirlerini ve örneklerini inceleyin.

 

Dijitalleştir

IQ Bot ile yapay zekâ ve makine öğrenimi aracılığıyla herhangi bir belgedeki yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verileri dijital bir kaynağa dönüştürerek otomatikleştirilebilir süreçlerinizi ikiye katlayın.

Optimize Et

Bot Insight ile veriye dayalı kararları ve iyileştirmeleri etkinleştirmek için her bir botun nasıl çalıştığı ile ilgili bilgileri ve süreçlere ilişkin kritik analizleri alın.
 

Otomatikleştir

Tekrarlayan süreçlerinizi RPA Workspace ile güvenli bir şekilde otomatikleştirin. AARI dijital asistanları ile her çalışanı etkinleştirerek otomasyonun gücünü yaygınlaştırın.

Otomasyonun Gücüne İzin Verin

Automation 360, SaaS ve eski uygulamalar da dahil olmak üzere, tüm sistemler ve uygulamalarda, iş süreçlerini otomatikleştirmek için ön ofis ve arka ofis teknoloji bariyerlerini aşabilen tek ve entegre platformdur.

image

Ön Ofis

Müşteri sorunlarını verimli bir şekilde çözen ve müşterilerle geçirilen zamanı optimize eden otomasyonla müşteri memnuniyeti puanınızı yükseltin.

image

Arka Ofis

Eski sistemleri kullanan karmaşık manuel süreçleri modern otomasyonlara dönüştürün, insan hatasını azaltın ve dijital dönüşümü hızlandırın.

image

Çalışan Deneyimi

İnsan yaratıcılığını güçlendirin. Otomasyonu çalışanların günlük görevlerine entegre edin, onları sıradan görevlerden kurtarın ve üretkenliği artırın.

Zorlukları Automation 360 ile Aşın

Uçtan uca otomasyonla hiçbir süreci veya çalışanı geride bırakmayın

image

Yerleşik Eski Uygulamalar

Mevcut teknolojinizi değiştirmeden otomasyon yolculuğunuza başlayın.

image
image

Bulut

Hızlı ve doğru sonuçlar için Automation 360 ile veri geçişini otomatikleştirerek şirket içi kurumsal teknolojilerinizin SaaS çözümlerine modernizasyonunu hızlandırın.

image
image

Çalışan Deneyimi

Dijital asistanlar ile çalışanlarınızı otomatikleştirme sürecine doğrudan dahil edin.

image
image

Müşteri Deneyimi

Daha kısa işlem süreleri, daha doğru veriler ve daha iyi müşteri hizmeti ve desteği ile müşteri memnuniyetini artırın.

image

Her Bir Ayrıntı için Eksiksiz 360 Derece Çözüm

Güvenlik ve Kontrol

Automation 360, kimlik ve erişim yönetimi, veri şifreleme, denetim günlükleri ve izleme, bulut altyapısı güvenliği, olay müdahalesi ve uygulama güvenliği dahil olmak üzere güvenlik için en kapsamlı, çok katmanlı yaklaşımı sağlayan ISO 27001 ve Soc 1 & 2 sertifikalıdır.

Yapay Zekâ ve Makine Öğrenimi

Automation 360, platformda yerleşik olarak bulunan yapay zekâ ve makine öğrenimi ile sürekli olarak gelişiyor.  Üçüncü Parti yapay zekâ yeteneklerini sürükle/bırak kolaylığıyla süreçlerinize entegre etmenize de olanak sağlıyor.

Önceden Oluşturulmuş Botlar

Automation 360 ile doğrudan entegrasyon sayesinde, Bot Mağazasında yer alan 1200'den fazla önceden oluşturulmuş bot, paket ve dijital çalışan ile otomasyonu hızlandırın ve ölçeklendirin.

Zengin İş Ortağı Ekoksistemi

Automation 360’ın genişletilebilir, Tak-Çıkar mimarisi, teknoloji ortaklarımız tarafından sunulan ek kurumsal çözümlerle kolayca entegre edilebilir.

Uçtan Uca Otomasyonla Tanışmak İçin

Bize Ulaşın