Automation 360

BOT Insight

Bot Insight, herhangi bir entegrasyon gerektirmeyen, otomatik gösterge panoları üzerinden İş ve Operasyonel veriler sunan, RPA için özel olarak tasarlanmış tek yerleşik (native) analitik platformudur.

image image

Yazılım Robotlarınız Sadece Görevleri Tamamlamak Çalışmıyor,
Onların Size Anlatacakları da Var.

Botlarınız size veri topluyorlar. Ve bu veriler size işinizle ilgili hikâyeyi anlatıyor. Automation Anywhere yazılım robotları (botlar) dokundukları her iş sürecindeki verileri otomatik olarak yakalar, kaydeder ve raporlar.

Büyük Veri gibi projelerle uyumludur. Dijital işgücünüz, yalnızca tamamladığı görevler hakkında değil, aynı zamanda yol boyunca karşılaştıklarıyla ilgili bilgileri size eksiksiz olarak aktarır. İstenilen tüm veriler kaydedilir ve anlık olarak kurumunuz tarafından izlenebilir. En gelişmiş RPA analitiği, neyin anlamlı olduğunu ortaya çıkarır ve sırada ne olduğunu tahmin eder.

Kolay
İş Analitiği

Fare tıklamalarıyla oluşturacağınız gelişmiş iş analizleri. İlgilendiğiniz değişkenleri etiketleyin yeter, gerisini hallederiz.  Entegrasyon gerektirmeyen, anahtar teslimi RPA analitik çözümüdür.

Operasyonel Verilerin
Gerçek Zamanlı Sunumu

Operasyon yöneticileri ve kullanıcılar dijital iş güçlerinin verimliliğini ve etkinliğini sürekli olarak izleyebilir. Süreçlerin operasyonel performansını talep üzerine kolayca ölçün.
 

Kesintisiz
Entegrasyon

Bot Insight, önde gelen iş zekâsı çözümlerine kusursuz şekilde entegre olabilir, bu sayede dijital iş gücü performansınızı ölçmek için benzeri görülmemiş bir esneklik sunar.
 

Botlarınızın Size Neler Anlatacağını Öğrenmek İçin

Bize Ulaşın