DISCOVERY BOT

Otomasyonu Dijitalleştirin

Bir RPA projesine başladığınızda, zamanınızın yaklaşık %65’i neyi otomatize etmeniz gerektiği konusunda çalışırken geçiyor. Yapay zekâ destekli Discovery Bot en iyi ve verimli otomasyon fırsatlarını bulmanıza olanak sağlıyor.

Keşfedin

Süreçleri Yapay Zekâ ile

Öncelik Verin

Yatırım getirisine dayalı otomasyon fırsatlarına

Oluşturun

Kullanıma hazır botları otomatik olarak

TEK BİR AKILLI OTOMASYON PLATFORMUNDA
SÜREÇLERİ KEŞFEDİN VE BOTLARI OTOMATİK OLUŞTURUN

Discovery Bot; çalışanların görevleri yerine getirmek için yaptıkları işlemleri analiz eder, iş akışında yer alan, tekrarlayan, otomatikleştirilebilecek adımları belirlemek için süreci haritalandırır ve kaydettiği süreçleri otomatikleştirmek için kendi botlarını kendisi yaratır.

Görev madenciliği olarak da adlandırılan otomatik süreç keşfi; kurumsal çözümler (ERP, CRM, BPM, ECM, vb.), kişisel verimlilik uygulamaları (Microsoft Excel, Outlook, vb.) ile terminal ve sanal ortamların da dahil olduğu çeşitli sistemlerle kullanıcı etkileşimlerini kaydederek iş süreçlerini ortaya çıkarmak için kullanılan bir tekniktir.

Kurumsal çözümler tarafından oluşturulan olay günlüklerinden verileri kullanarak süreçleri yeniden yapılandıran süreç madenciliğinin aksine, herhangi bir uygulama ile kullanıcı arasındaki etkileşimleri yakalar. RPA fırsatlarını belirlemek ve botların otomatik oluşturulması için fare hareketleri, tıklamalar vb. gerekli verileri kaydeder.

Neden Discovery Bot?

image

RPA GERİ DÖNÜŞÜMÜNÜ MAKSİMİZE EDİN

Süreç belirlemeden otomasyona kadar geçen süreyi kısaltın.

image
image

GÜVENLİ OTOMASYON


Akıllı, güvenli ve esnek botları kullanın.

image
image

HIZLI ÖLÇEKLENDİRİN


Otomasyon sürecinizi 5 kat hızlandırın.

image

 

Discovery Bot: Otomasyonu Dijitalleştirin


Discovery Bot, süreç keşfinden bot oluşturmaya kadar tüm otomasyon sürecini otomatikleştirerek zorlukları avantajlara ve ölçeklenebilirliğe dönüştürür.


Discovery Bot’un Özellikleri

 

  • Automation Anywhere akıllı otomasyon platformunun üzerine inşa edilmiştir.
  • Yeni, akıllı, otomatik süreç keşif teknolojisi, süreç keşfi ve otomasyonunun hızını artırmak için RPA, AI ve makine öğreniminden faydalanır.
  • RPA çözümünün bulut ve on-prem olması fark etmez.
  • Sıfır istemci (client) gerektiren bir çözüm olarak, kuruluş genelinde kolayca dağıtılabilir ve işletme kullanıcılarının, BT'nin ve geliştiricilerin aynı web tabanlı arabirim üzerinden iş birliği yapmalarına iş akışlarını anlamak için harcanan zamanı azaltmalarına olanak tanır.
  • Süreç üzerinde hangi adımın ne kadar sürdüğünü belirler.
  • Toplam maliyeti hesaplar.

 

 

image

Otomasyonunuzu Hızlandıracak Discovery Bot’u Keşfetmek İçin

Bize Ulaşın