shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

Hakkımızda

İş süreçlerini daha etkin ve verimli kılmayı sağlamak üzere yola çıkan eSystems, firmaların dijital dönüşümünü destekleyen müşteri odaklı, yüksek katma değerli kurumsal yazılım ve entegrasyon çözümleri sunuyor.

2002 yılından bu yana; SAP danışmanlığı, Dış Ticaret, Dijital Dönüşüm, Cloud servisler, iş süreçleri yönetimi ve e-Ticaret alanlarında sunduğu katma değerli servislerle, 70’i Türkiye’nin ilk 100 endüstriyel kuruluşu arasında yer alan 3000’i aşkın firmaya sağladığı çözümler; deneyimli ekibi, iş sürekliliği, veri ve bilgi güvenliği konularında ISO standartlarındaki hizmetleri ile şirket ve kurumların tüm beklentilerini karşılıyor.

eSystems; yeni teknolojiler, dijital dönüşüm, iş süreçleri yönetimi, e-Ticaret, IOT ve dış ticaret alanlarındaki 20 yılı aşkın tecrübesi ile kurumsal müşteri deneyimi ve onlara özel uygulama geliştirme/uyarlama becerisini birleştirerek dijital dünyanın global ve yenilikçi markalarından biri olmayı hedefliyor.

Tecrübemiz

Yeni teknolojiler, dijital dönüşüm, IoT ve dış ticaret alanlarındaki 20 yılı aşkın tecrübe

Misyonumuz

İş süreçlerini daha etkin ve verimli kılmayı sağlayan teknolojik çözümler üreten, global ve yenilikçi bir teknoloji/yazılım firması olmak.

Biz Kimiz?

eSystems, 20 yılı aşkın tecrübesi ile kurumsal müşteri deneyimi ve onlara özel uygulama geliştirme ve uyarlama yetkinliğine sahip uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

image image

RPA Alanında Dünya'nın Tartışmasız Lideri Automation Anywhere ile eSystems güçlerini birleştirdi.

21. yüzyılın ‘Sanayi Devrimi’ olarak nitelendirilen, Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) alanında, dünyanın en yaygın kullanılan lider platformu Automation Anywhere’in Gold Partneri olan eSystems, RPA alanında Türkiye’deki ilk Mükemmeliyet Merkezi’ni (Center of Excellence) oluşturarak sadece Türkiye sınırları içerisinde değil tüm dünyaya hizmet verebilecek yetkinlik ve liderliğe sahip olduğunu da ortaya koymuştur.

Keşfet
image

CEO Mesajı

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Sorularınız mı var?

Bize Ulaşın
map
shape
shape

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Sanayi
Sağlık
Otomotiv
Finans ve Bankacılık
E-Ticaret
Lojistik
Sigorta
Kamu
Eğitim
Medya
Telekom
Perakende
image