Kurumsal Yazılım Çözümleri

Müşterilere özel hazırlanan ve uyarlanan uygulamalar

image image

Kodlama Gerektirmeyen Bulut Tabanlı Çerçeve Yazılımı

Uygulamanın çok önemli kısmı yeni kodlama ihtiyacı olmadan hazırlanmaktadır. Daha az kodlama, daha az hata ve daha hızlı pazara girme anlamına gelir. Esnek rol yapısı ve yetkilendirme, kullanıcı hiyerarşisi, güçlü loglama ve güvenlik, yabancı dil ve kur desteği. Ek olarak her uygulamanın ihtiyacı olan bildirimler, mesajlaşma, Yönetici arayüzü, Dashboard, Dosya kaydetme (pdf ve excel’e indirme).

image

Entegre Bulut Tabanlı İş Akışı Yönetimi

Bugün piyasada bulunan en güçlü ve en hafif (lightweight) iş akışı araçlarından birini keşfedin. Herhangi bir iş akışını kodlamadan ve sadece temel teknik bilgilerle tasarlayın. Son derece esnek ve yüksek otomasyon seviyesine sahip, bulut tabanlı.

image

Entegre Bulut Tabanlı Kural Motoru

İş akışlarınızla ve kendi uygulamarınızla entegre edebileceğiniz Kural Motoru. HSQL ve bilinen yazılım dillerini destekleyen, hazır Kontroller ile...

image

Entegre Bulut Tabanlı Dinamik Form

Kendi formlarınızı tasarlayın veya endüstri best practice’leri arasından kaydedilmiş şablon formları kullanın. Şablon formaları ihtiyacınıza göre uyarlayın ve özelleştirin. Form lanlarındaki event’leri düzenleyin. Kendi ön yüz tasarımınızı giydirin… Veri tabanı entegrasyon kodunu (Rest Servisleri) yazalım ve artık ön yüzleri kullanmaya hazırsınız.

image

Entegre Bulut Tabanlı İş Zekası (BI)

Entegre İş Zekası yalnızca iyi tasarlanmış panolar ve raporlardan daha fazlasını içerir. Diğer komponentlerde kaydedilen bilgilere, loglara ve uygulamanızın veri tabannında olan verilere erişmekle kalmaz, size “Neden” sorusunun cevabını daha hızlı verir.

image

Daha fazla bilgi için

Bize Ulaşın