Bizden Makaleler

RPA’de Dünyanın Tartışmasız Lideri Automation Anywhere ile eSystems Güçlerini Birleştiriyor.

Yazar 1 Kasım 2019 Nisan 18th, 2020 Yorum yapılmamış

Dünyanın lider ve en yaygın kullanıma sahip RPA platform sağlayıcısı Automation Anywhere ile Türkiye’deki Satış ve Teknik operasyonlarının yürütülmesi konusunda çok geniş kapsamlı bir anlaşmaya vardık.

eSystems; Türkiye’de RPA pazarında yeni bir dönemi başlatacak bu işbirliği ile müşterilerini “Automation Anywhere Akıllı Dijital İşgücü”yle tanıştıracaktır. Akıllı Dijital İşgücü iş süreçleri otomatikleştirerek, işletmelerin daha önce olmadığı kadar verimli ve yüksek performansla çalışmalarını sağlamaktadır.

Anlaşmamız kapsamından yer alan Yönetilebilir Hizmetler (Managed Services) sayesinde, firmalar ve kurumlar Automation Anywhere ürünlerinde önemli maliyet avantajı sağlayacak ve istedikleri süreçlerinin Firmamız tarafından yönetilmesini sağlayabileceklerdir.

Automation Anywhere’in Türkiye Gold Partneri olacak eSystems oluşturacağı Mükemmeliyet Merkezi (CoE) ile;

  • Süreç danışmanlığı verecek
  • RPA’den en iyi ve verimli nasıl yararlanabileceğinizi belirlemenize yardımcı olacak
  • Üzerinde anlaşılan süreçlere uygun botların en hızlı ve kolay şekilde hazırlayacak
  • Gerektiğinde ara yazılımlar geliştirecek
  • Hazırlanmış botların bakımı, takibi, desteği ve iyileştirilmesini sağlayacak

RPA proje ekiplerinizi güçlendirmek için danışman personel desteği sunacaktır.

 

eSystems’ın farklı sektörler ve iş süreçlerini anlama, çözümleme ve analiz etme konusundaki kapsamlı deneyiminden faydalanan bu ortaklık sayesinde, müşterilerimiz dünyanın en gelişmiş ve lider RPA ve Akıllı Otomasyon teknolojisine ile birlikte, en iyi uygulama (key practice) ve destek hizmetlerine de erişim sağlayacaktır.

Robotik Süreç Otomasyonu (Robotic Proses Automation, RPA) şirketlerin rutin, yüksek hacimli, kurallara bağlı işlerini; düşük maliyet, hatasız işlem ve yüksek hızla yürütmelerine yazılım robotları aracılığıyla katkıda bulunan bir sistemdir. Çalışanların verimliliğini azaltan, yaratıcılık ve inisiyatif gerektirmeyen, yoğun emek ve zaman alan, kurallara bağlı ve tekrarlayan günlük işler sanal işgüçleri ile otomatikleştirilir.

Robotik Süreç Otomasyonu, 2018 yılında %63’lük bir büyümeyle kurumsal yazılımın en hızlı yükseliş gösteren pazarı olarak belirlenmiştir.

eSystems Hakkında:

İş süreçlerini daha etkin ve verimli kılmayı sağlamak üzere yola çıkan eSystems, firmaların dijital dönüşümünü destekleyen müşteri odaklı, yüksek katma değerli kurumsal yazılım ve entegrasyon çözümleri sunuyor. 2002 yılından bu yana yeni teknolojiler, dijital dönüşüm, iş süreçleri yönetimi, IOT ve dış ticaret alanlarında sunduğu katma değerli servislerle Türkiye’nin ilk 100 endüstriyel kuruluşunun %70’ine hizmet veren eSystems 3000’i aşkın firmaya çözüm sağlıyor.

Genç ve dinamik ekip ağıyla kurguladığı ve üzerinde pek çok katma değerli servisin yer aldığı eSystems Low Code BPM ürünü ile Gümrük ve Lojistik Platformu’nun yanı sıra kurumsal yazılımın yeni ve büyük oyuncuları RPA ve Big Data  alanlarında dünyanın önde gelen yazılım şirketleriyle yaptığı iş birliği çalışmalarıyla her geçen gün ürün skalasını yenileyip geliştiriyor.

Automation Anywhere Hakkında:

Automation Anywhere, Dünyanın En Yaygın kulanılmakta olan RPA Platformunu geliştirmiştir. RPA Sektöründe dünya çapında Ciro, Müşteri sayısı, Toplam Dijital Çalışan sayısı, Tek bir müşteride çalışan Dijital Çalışan sayısı (2000+) gibi tüm verilerde liderdir.

Firmanın ana hedefi;

  • Dünyanın en akıllı ve sezgisel robotik süreç otomasyon platformunu geliştirerek,
  • Şirketlerin süreçlerindeki otomatikleştirilebilecek her süreci otomatikleştirmek ve
  • “Akıllı Dijital İş Gücü” olarak adlandırdığımız ortamı yaratarak,

daha önce görülmemiş verimlilikte çalışmalarını sağlamaktır.

Vizyonu insanın içinden robotu çıkarmaktır. Çalışanları sıradan, tekrarlayan görevlerden kurtarmak, daha üst düzey ticari zorlukları çözmek için akıllarını ve yaratıcılıklarını kullanmalarına daha fazla zaman tanımalarını sağlamayı hedeflemiştir. Her çalışanın dijital çalışanlarla yan yana çalışacağı, katlanarak daha üretken ve daha doyurucu hale geldiği bir dünya öngörmektedir.

Automation Anywhere, fikirleri, düşünceleri ve odakları çalıştıkları şirketleri harika yapan insanları güçlendirir. İş süreçlerini otomatikleştirerek ve insanları özgürleştirerek çalışmayı daha insan yapan, dünyanın en gelişmiş Dijital İş Gücü Platformu’nu sunmaktadır.