Bizden Makaleler

Sınırsız RPA


Yazar 9 Eylül 2020 Kasım 16th, 2020 Yorum yapılmamış

Yoğun İstek Üzerine Kampanyamızı Yıl Sonuna Kadar Uzattık!

 

 

Süre veya Süreç Sınırı Yok 

Dakika Bazlı Ücretlendirme Yok

7 Gün x 24 Saat Sınırsız Kullanım

 

Sınırsız Attended (Katılımlı) RPA

Ayda Sadece 1.500* TL’den Başlayan Fiyatlarla

 

Kurulum, donanım ve bakım gerektirmeyen, şirketinize özel Bot kampanya süresince ayda sadece 1.500* TL’den başlayan fiyatlarla.

Üstelik Analitik Uygulaması (Bot Insight) Lisansı da hediye…

Kampanya Detayları:

*Tek kullanıcı için Attended (katılımlı) Bot Runner fiyatıdır. Aynı anda sadece bir süreç çalıştırılabilir. Aynı anda birden fazla sürecin çalıştırılması gerekiyorsa, ilave paket alınmalıdır.

Kampanya kapsamında, yönetimi eSystems tarafından gerçekleştirilen Control Room kullanılmaktadır. İlave altyapı ve personel maliyeti gerektirmez. İstenilen süreç raporları eSystems tarafından ücretsiz olarak oluşturularak Analitik Uygulaması aracılığı ile kullanımınıza açılacaktır.

Aylık bazda aktive veya iptal edilebilir.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Servis fiyatları için lütfen firmamızla temasa geçiniz.

Kampanyamız 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir, sales@esystems.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0216 740 07 97 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Attended RPA Nedir?

Attended RPA botları, sanal asistanlar gibidir. Bir çalışanın üretkenliği artırmak için belirlenmiş görevlerinde yardımcı olur. Eski sistem Attended Otomasyon çözümleri, tek bir çalışanın masaüstüyle sınırlıyken, günümüzdeki Attended Otomasyon çözümleri aynı andan birden fazla kullanıcı tarafından kullanılabilmektedir.